Ostrov Zakynthos: to pravé místo pro Vaši dovolenou

Dovolená Řecko Zakynthos

Proč strávit dovolenou na řeckém ostrově Zakynthos? 

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou na Zakynthosu, můžete se těšiit na řecký ostrov, který je plný zeleně. Okouzluje své návštěvníky nádhernými přírodními scenériemi i příjemnými plážemi, které pozvolně klesají do moře. Pokud dáváte přednost poznávání a budete se toulat ostrovem, neměli byste opomenout navštívit unikátní pláž Navagio. Úžasným zážitkem je plavání v průzračných vodách uprostřed jeskyní a potápění s mořskými želvami. 

Ostrov Zakynthos je oblíbený rodinami s dětmi, my bychom Vám rádi doporučili hotely vhodné pro rodinnou dovolenou . 

Praktické informace k Vaší dovolené na Zakynthosu: 

Na Zakynthosu nepanují, co se pitné vody, kriminality, zásad zdravého opalování atd , odlišné podmínky v celém Řecku. Upřednostnit byste měli konzumaci balené vody před kohoutkovou. 

DOBA LETU ŘECKO ZAKYNTHOS : cca 2 hodiny 40 minut 

Nejoblíběnější letoviska na Zakynthosu:

pokud si přejete strávit klidnou rodinnnou dovolenou, můžeme doporučit letovisko Argassi, Kalamaki s příjemnými písečnými plážemi . Pokud by Vaše dovolená na Zakynthosu naopak měla být v rušnějším duchu, doporučujeme letovisko Laganas nebo Tsilivi.

Zakynthos pláž

 

Na Zakynthos se dostanete letecky z Prahy, Brna i Ostravy. Vybírejte z naší široké nabídky zájezdů na Zakynthos nebo nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem dovolené na Zakynthosu pomůžeme.